Тематический план

 • Общее

                          o365

  СНУ ім. В. Даля має безкоштовні ліцензії MS Office 365 для всіх студентів та штатних співробітників.

  Увага студенти! Для більшості студентів 2-4 курсів створені акаунти в MS Office 365 ще у 2015 / 2016 навчальному році. Для того, щоб перевірити чи є у вас акаунт в MS Office 365 чи нема, потрібно:

  1)      зайти в систему MOODLE;

  2)      у блоці «Навигация» вибрати «Мой профиль» => “Просмотр профиля”.

  Якщо в профілі присутня інформація, щодо вашого акаунту в MS Office 365, то вам знадобиться звернутись до адміністратора за оновленням паролю, оскільки там наведено тимчасовий 90-денний пароль. Повідомте про це адміністратора за адресоюdirector.cdn@gmail.com В повідомленні надайте такі дані: П.І.Б., код групи, ваш логін в MS Office 365.

  Тим викладачам і студентам, хто хотів би мати доступ до MS Office 365, необхідно звернутись до адміністратора за адресою director.cdn@gmail.com і надати інформацію: П.І.Б., підрозділ університету (для студентів - код групи).

  MS Office 365 - це найбільш повна версія Office з усіма необхідними додатками (Word, Excel, Power Point, Outlook, One Note і т. д.).Щоб скористатись цими додатками, увійдіть до вашого акаунту:

  1)      в адресне поле браузера введіть  https://portal.office.com/ і натиснути «Enter» - відкриється сторінка входу до MS Office 365;

  2)      введіть логін (вашу адресу e-mail у MS Office 365);

  щоб перейти до додатків що входять у склад  потрібно натиснути кнопку у верхній лівій частині робочого вікна, а потім натиснути кнопку вибраного додатку:

  ooo365